אטלנטיקס עבודות אינסטלציה

אטלנטיקס שיפוצים מספקת שירותי אינסטלציה הכוללים החלפת קווי מים וביוב, תיקוני אינסטלציה כללים, התקנת שעוני מים, איתור וטיפול בדליפות, החלפה והתקנת כל סוגי הברזים, טיפול בתקלות של מערכות מים ביתיות, משרדים ועוד. לחברתנו ניסיון רב בביצוע עבודות אינסטלציה, אנו משתמשים בכלי עבודה מתקדמים שיחסכו לכם זמן וכסף מיותר, עם צוות העובדים המקצועי של אטלנטיקס שיפוצים אתה יכול להיות בטוח שהמומחים לאינסטלציה דואגים לך!

פתיחת סתימות והחלפת צנרת

לפעמים אנו נתקלים בסתימות צנרת שהדרך לפתור היא פשוטה באופן יחסי ולא מצריכה תחכום רב, לעיתים ניתן לפתוח סתימות אלו עם חומרים אשר ניתן לרכוש במרכול הקרוב. אולם, ישנן מקרים של סתימת צנרת קשה איתה יכולים להתמודד מקצוענים לעבודות אינסטלציה. באמצעות מיכשור מתקדם, הצוות המקצועי של אטלנטיקס שיפוצים יאתרו את מקור הבעיה עד לשחרור הסתימה באופן סופי.

כידוע, צנרת מיושנת ובלויה היא מקור לצרות רבות לדורש קריאה לאינסטלטור לעיתים תכופות. החלפת צנרת מיושנת לצנרת חדשה תחסוך לכם כאב ראש מיותר והימנעות ממים שעלולים להזדהם כתוצאה מצנרת זו, עבודה זו אמנם לא תמיד מהירה, אך לטווח הארוך היא משתלמת מאוד. כיום ישנם סוגי צינורות עמידים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת בעלי רמת שחיקה נמוכה מאוד ביחס לצינורות שהותקנו לפני 20 שנה ויותר. החלפת הצנרת תפחית באופן משמעותי את מספר הביקורים של אינסטלטור בבית.

להזמנות ומידע נוסף חייגו עכשיו: 052-7331717 דימה

שרותים נוספים