במהלך השיפוץ  בית, צוות העובדים הוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע טובים, אשר לפקח על איכות העבודה שבוצעה. חברה אטלנטיקס השלימה את כול העבודה על פי התנאים שנקבעו בחוזה באופן מלא, והם לקחו בחשבון את כול רצונו שלנו כלקוח. רציתי להודות לדמיטרי באופן אישי המון תודה רבה עבור יחסו כלפינו כלקוחות,וגישה מקצועית בעבודה.

סטניסלב קפלן עו"ד, הוד השרון חנקין 10

יום טוב,רציתי לכתוב להעביר ביקורת על דמיטרי וצוות שלו!

אני חייבת לומר מילה אחת זה מצא חן !!!! תודה על פיקוח במהלך השיפוץ, ועבודה ניקייה לאוך כול הזמן. השיפוץ בדירה לא הייה קלה לפי תוכניות של אדריכלית שלנו, הרבה דברים שצריכים להיות מתוקנים כולל הריסות ובניית קירות מחדש, הזזת והוספת ניקודות חשמל ואינסטולצייה. חשבנו שזה יהיה קשה, אבל החברי התמודדו והסתדרו בהצלחה . המלצתי לחברות שלי.

אורלי קדוש.

קראוזה 8 נתניה .חנות בוטיק Egoist

אהבתי הכל! התוצאה הסופית ואת העבודה שלהם מעולה. טיפים מעניינים ושימושיים לבניית חדר אמבטייה, החל משלב התכנון ועד בעיות טכניות. אני מייעץ .

תודה רבה רבה לכולם !!!

נטלי מרקוביץ

ברצוני להביע את תודתי לדמיטרי ובחורי הצוותו עבור העבודת שיפוץ שבוצעה בבית שלי. העבודה בצעה ברמה גבוהה,בלוח זמנים מצומצם שהיה מאוד חשוב לנו. אנשים ההגונים ביותר אני ממליץ בכל לב

עמוס שטרית

עם כמה פרויקטים גדולים, החברה שלנו חייבת לשתף פעולה כול הזמן עם חברות בנייה שונות. אנו רוצים להדגיש מכול קבלנים שביצעו עבודות הבנייה בשבילנו, אטלנטיקס  ודמיטרי כמנהל החברה בדמותו של שותפים  אמינים שלנו .

עובדים של החברה הזו יודים לעשות את העבודה במהירות וביעילות, תופסים הזמנות דחופות, ומקפדים בתשומת לב לדרישות שלנו.

אנו בטוחים באמינות והאחריות של חברת אטלנטיקס.לכן אנו ממליצים  אותם מכול לב..

בכבוד רב

חגית כהן – "סלע חברת אדריכלות ועיצוב פנים"